Language
Avaleht Kodanikule Ettevõtjale Külalisele Kontaktid Sisukord
Kuressaare
Välireklaami kooskõlastamine
Tehingud linnavaraga
Vee- ja soojamajandus
Teed ja tänavad
Majandustegevuse registreerimine
Suveettevõtlus
Jäätmemajandus
Roheline kontor
Keskkond
Uuringud ja seire
Hulkuvad loomad
Haljastus ja heakord
Kudjape kalmistu
Kuressaare sadam
Dokumentide blanketid
spacer
spacer

Linnamajandus

spacer
spacer
spacer
haldus

LINNA HALDUS


Linnavara. Kontakt: Margo Sooäär, linnavaranõunik, margo.sooaar(a)kuressaare.ee, tel 455 0544

- isiklike kasutusõiguste seadmine. Kontakt: Margo Sooäär, margo.sooaar(a)kuressaare.ee, tel 455 0544

- munitsipaalkorteritega seotud küsimused. Kontakt: Margo Sooäär, margo.sooaar(a)kuressaare.ee, tel 455 0544

- remondiküsimused. Kontakt: Rein Kallas, rein.kallas(a)kuressaare.ee, tel 455 0504

Vee- ja soojamajandus. Kontakt: Madis Pihel, linnainsener, madis.pihel(a)kuressaare.ee, tel 455 0516

AS Kuressaare Veevärk. Ööpäevaringsed valvetelefonid: 455 5121; 524 0868

Kuressaare linna ühisveevärgi- ja kanalisatsiooni kasutamise eeskiri-[1]

Kuressaare linna ühisveevärgi- ja kanalisatsiooniga liitumise eeskiri

Kuressaare linna ÜVK-ga liitumise tasu võtmise kord

Määrus Kuressaare kaugküttepiirkonna piirid, kaugküttevõrguga liitumise ja eraldumise tingimused ja kord, kaugkütte üldised

Teed ja tänavad. Kontakt: Madis Pihel, linnainsener, madis.pihel(a)kuressaare.ee,  tel 455 0516

Sulgemised ja kaevamised. Kontakt: Hannes Rohulaid geoinfo spetsialist, hannes.rohulaid(a)kuressaare.ee, tel 455 0543

majandus

MAJANDUSTEGEVUS


Välireklaami paigaldamine, kooskõlastamine ja deklareerimine. Kontakt: Maria Reimal, vanemarhitekt, maria.reimal(a)kuressaare.ee, tel 455 0535

Suveettevõtlus. Karel Koovisk, karel.koovisk(a)kuressaare.ee, tel 455 0555

Taksoveoload ja sõidukikaardid. Kontakt: Kuressaare Bussijaam, Aare Lehtsi, aare(a)saarebussijaam.ee, tel 453 1663 ja Kuressaare Linnavalitsuses Karel Koovisk, karel.koovisk(a)kuressaare.ee, tel 455 0555


 KURESSAARE SADAM, Tori 4

Kontakt: Oskar Jõgi, sadamakapten, sadam(a)kuressaare.ee, tel 453 3450, 503 1953

Jahisadama joonis

Kuressaare Sadama hinnakiri

Sadama koduleht

 

 


 

keskkond

KESKKOND


Jäätmemajandus, keskkonnakaitse. Kontakt: Katrin Koppel, katrin.koppel(a)kuressaare.ee, tel 455 0529, 524 7636 

Raieloa taotlemine. Kontakt: Katrin Reinhold,
heakorra ja haljastuse spetsialist,
katrin.reinhold(a)kuressaare.ee , tel 455 0534

Haljastus ja heakord, hulkuvad loomad. Kontakt: Katrin Reinhold, katrin.reinhold(a)kuressaare.ee, tel 455 0534


JÄRELEVALVE

Heakorra ja keskkonna järelevalve. Kontakt: Karel Koovisk, karel.koovisk(a)kuressaare.ee, tel 455 0555, 5302 7949

Ebaseaduslike raiete järelevalve. Kontakt: Katrin Reinhold, katrin.reinhold(a)kuressaare.ee, tel455 0534

Ehituse järelevalve. Kontakt: Aivo Kesküla, aivo.keskyla(a)kuressaare.ee, tel 455 0541

 KURESSAARE LINNAMAJANDUS, Tehnika 10

 

Kontakt: Mikk Tuisk, Kuressaare Linnamajanduse juhataja, mikk.tuisk(a)kuressaare.ee, tel 515 7141
Urmas Kuusk, tel 5647 6621


KUDJAPE KALMISTU

Haldaja: Kuressaare Linnamajandus, tel 455 0546;
Kalmistuvahid: Marika Jürisson ja Vilve Pors
Kontakt: tel 53 822 689, kalmistu(a)kuressaare.ee


  


 

spacer
Viimati muudetud: 13:56 02.01.2017
spacer
spacer
spacer