Language
Avaleht Kodanikule Ettevõtjale Külalisele Kontaktid Sisukord
Kuressaare
spacer
spacer

Kodanikule

spacer
spacer
spacer

Hea Kuressaare elanik!

Kui soovite avaldada oma arvamust või teha ettepanekuid, saate seda teha Kuressaare kodulehe rubriigis "Ettepanekud". Teie teade edastatakse vastava valdkonna ametnikule. Aitäh!

Kui soovite saada teavet dokumendi kohta või väljavõtet mõnest dokumendist, saate esitada ametliku teabenõude. Teabenõuetele vastatakse 5 tööpäeva jooksul küsijale sobival viisil.

Kui küsite linnavalitsuse hinnangut või nõu, kirjutage linn@kuressaare.ee ja teile vastatakse 30 tööpäeva jooksul.

Kui näed hädasolijat

Paljud meist on avalikus kohas kokku puutunud abi vajava inimesega, aga tihti ei tule me selle peale, et saame abivajajat kõige esimesena aidata. Selleks et aidata, ei pea Sa tegutsema üksi, vaid Sulle on toeks mitmeid partnereid, kelle poole saad pöörduda.

Justiitsministeeriumis on valminud juhendmaterjal kodanikele.
Leiate selle siit Infovoldik .pdf failina  ja veebist.
 

TULE OSALE!

 "Ole Kaasas!" veebikoolituse näol on tegemist suurepärase iseõppe võimalusega! Koolituse läbinu saab endale ka vastava elektrooniliselt allkirjastatud tunnistuse. Koolitus on kõigile tasuta!
Riigiportaal Eesti.ee Riigiportaal on koht, kus kodanikud, ettevõtjad ja ametnikud saavad kasutada avalikke e-teenuseid ja otsida riigi kohta käivat info. Portaalis on paarsada erinevat teenust, mida saavad kasutada Eesti elanikud, ettevõtjaid ja ametnikud.
Avalehele Osale.ee Ühiskonda ei ehitata üksi ning kabinetis sündinud otsused on kehvad otsused. Osalusveebi osale.ee kaudu saavad kodanikud riigiasjades sõna sekka öelda.

 Tarbijakaitseamet

Tarbijakaitseameti info 6 201 707
Vastuvõtuaegu maakondades saab vaadata siit
Aadress Pronksi 12, 10117 Tallinn, 

  

spacer
Viimati muudetud: 13:24 06.07.2017
spacer
spacer
spacer